نمایش دادن همه 12 نتیجه

تاریخچه تاسیس شرکت تیتیز

شرکت پلاستیک تیتیز (Titiz) در سال ۱۹۸۴ تاسیس شد، البته سابقه‌ی شرکت به دهه‌ی ۷۰ میلادی باز می‌گردد. با سرمایه‌گذاری‌هایی که در بخش‌های سیستم، پرسنل و ماشین‌آلات خود انجام داده است، همچنان با هیجان و نظم و انضباط روز اول با هدف رفع تمامی نیازهای مشتریان فعالیت خود را در این بخش ادامه می‌دهد.
ساختار منعطف و تجربه‌های زیاد این شرکت در تولید ظروف پلاستیکی خانگی و آشپزخانه، ظروف شیشه‌ای و لوازم جانبی پلاستیکی مهم‌ترین مزیت آن می باشد؛ بنابراین هر روز بیشتر و بیشتر خود را برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان توسعه داده است. تیتیز با توجه به حساسیتی که در انجام به موقع تعهدات تولید و تحویل به موقع در پیش گرفته، موفقیتی شایسته در داخل و خارج از کشور به دست آورده است.
همچنین این شرکت به لطف کیفیت بالای ظروف پلاستیکی خانگی و آشپزخانه، ظروف شیشه‌ای و لوازم جانبی پلاستیکی تولیدی خود و اصول تجاری، به عنوان یک شرکتی که از تأسیس آن مدت زمان زیادی نمی‌گذرد، توانسته است تقریبا وارد تمام خانه‌های ترکیه شود؛ همچنین تیتیز با صادرات به بیش از ۹۰ کشور جهان به یک برند محبوب در بازار بین‌المللی تبدیل شده است.

تیتیز که در تمامی مراحل از مرحله قالب‌گیری گرفته تا بسته‌بندی محصول و از انبارداری گرفته تا تحویل را بادقت و ظرافت عمل می‌کند. با گستره‌ی وسیع محصولات، کادر متخصص و مجرب، به همراه تولید و خدمات سریع، به سهم خود در توسعه‌ی این بخش افتخار می‌کند.

فروش محصولات اصل شرکت تیتیز در رابیما

ظروف پلاستیکی شرکت تیتیز از تنوع نسبتا خوبی برخوردارند و در طرح و رنگ‌های گوناگونی در بازار عرضه می‌شوند. برای مشاهده‌ی محصولات این کارخانه شما می‌توانید در این صفحه از فروشگاه رابیما به گشت‌و‌گذار بپردازید و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و به سبد خرید اضافه نمایید. سپس شما مشتری عزیز با ثبت خرید نهایی، کالای مد نظر خود را همراه با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی خریداری نموده و در نهایت آن را ظرف مدت کوتاه دریافت نمایید.