اخبار نمایشگاه های وسایل و لوازم خانگی

برگزاری نمایشگاه بین المللی تخصصی لوازم خانگی تبریز در شهریور 1402

سی و یکمین نمایشگاه بین المللی تخصصی لوازم خانگی تبریز

نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تبریز را که از چند دهه پیش فعالیت مستمر داشته و تا کنون 25 دوره را سپری کرده است می توان به عنوان بزرگترین و قدیمی ترین رویداد در حوزه لوازم خانگی ایران دانست. از آنجا که بازار لوازم خانگی تبریز اطلاعات بروز و بالایی دارد و از سطح کیفی خوبی برخوردار است همواره برای تولیدکنندگان داخلی و خارجی  بستر مناسبی برای ارائه محصولاتشان بوده است از این رو بسیاری از تاجران و بازرگانان جهت بازدید و ایجاد قراردادهای کاری و تجاری در نمایشگاه بزرگ لوازم خانگی تبریز شرکت می کنند. همچنین انجمن بزرگ لوازم خانگی تبریز که چندین سال است در این شهر فعالیت می کند و تا کنون توانسته خدمات زیادی را در این حوزه ارائه دهد نیز در این نمایشگاه همکاری و نظارت مستقیم دارد. این نمایشگاه که با هدف نمایش و ارائه جدیدترین محصولات لوازم خانگی برپا می شود با عرضه تازه ترین دستاوردهای علمی در این حوزه سبب ارتقا دانش شرکت کنندگان در این رویداد بزرگ می شود و این امکان را فراهم می کند تا از میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات لوازم خانه و آشپزخانه که از شرکت های بزرگ و مطرح در این حوزه می باشند انتخاب خود را انجام دهند. شرکت کنندگان در این نمایشگاه بین المللی که از برندهای مطرح داخلی و خارجی در حوزه لوازم خانگی هستند از سراسر جهان گرد هم جمع شده اند تا متنوع ترین محصولات و خدمات خود در این حوزه را با استفاده از بروزترین تکنولوژی روز دنیا به مشتریان خود ارائه دهند.

در این نمایشگاه انواع لوازم خانگی برقی و غیر برقی، فرش ماشینی، محصولات چوبی، انواع بلور و ظروف، وسایل آشپزخانه، انواع هود، سینک و اجاق گاز، لوازم صوتی و تصویری، انواع چرخ خیاطی و دستگاه های تصفیه آب خانگی و صنعتی وجود دارند که هر کدام دارای غرفه های جداگانه ای در این نمایشگاه هستند و از شهرهای مختلف مانند آذربایجان شرقی، تهران، البرز، قم، مشهد، اصفهان و همدان در آن شرکت می کنند.

تاریخ شروع نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تبریز از هشتم شهریور ماه لغایت یازدهم شهریور ماه به مدت چهار روز است، فضای این نمایشگاه حدود 7000 متر مربع است و بیش از صد شرکت در آن حضور دارند.

آدرس نمایشگاه بین المللی تبریز: تبریز، جاده تهران، ميدان بسيج، محل دائمی نمایشگاه بین المللی تبریز

تلفن: 8-36373851 (041)98+

فاکس: 36375553-36373861-36373860-36373850(041)98+

پست الکترونیکی: info@tabrizfair.ir

راههای دسترسی به نمایشگاه بین المللی تبریز:

اگر از وسایل نقلیه شخصی استفاده می کنید می توانید از شهرهای مرند، جلفا، بازرگان با عبور از اتوبان پاسداران به ميدان بسيج رسيده و از طريق زيرگذر وارد نمایشگاه تبریز می‌­شويد، از اروميه، مراغه و آذرشهر نیز وارد اتوبان شهيد کسايی شده و از طريق تقاطع امام علی، به سمت ميدان بسيج تغيير جهت داده و وارد نمایشگاه شويد. از سمت تهران و زنجان و اردبيل، پس از عوارضی اتوبان بستان­‌آباد تبریز بلافاصله به سمت راست (جاده تهران، مرکز شهر) بپيچيد و پس از عبور از تقاطع جاده اهر، به ميدان بسيج و سمت راست آن نمایشگاه حرکت کنید. از مرکز شهر می‌­توانيد سمت دروازه تهران رانندگی نموده و از طريق زيرگذر شهيد باکری (مشهور به هتل مرمر) وارد جاده تهران شويد و به ميدان بسيج و نمایشگاه تبریز که در سمت چپ قرار دارد برسيد.

با استفاده از وسایل نقلیه عمومی نیز می توانید از تاکسی­‌های خطی که معمولاً از چهار راه آبرسان، دروازه تهران (سه‌­ راهی وليعصر) و ساير نقاط پرتردد شهر به داخل نمایشگاه بین المللی تبریز سرويس رسانی می‌­کنند استفاده کنید. اتوبوس ويژه بی آر تی نيز از میدان راه آهن تا ميدان بسيج و نزدیک نمایشگاه تبریز سرویس دهی دارند که البته مابقی راه را باید کمی پیاده روی کنید.

امکانات رفاهی نمایشگاه بین المللی تبریز:

پارکینگ های بزرگ، آمفی­‌تاتر روباز و سرپوشيده، رستوران کلاسيک، رستوران سنتی، بوفه، فضای سبز، سرويس بهداشتی جديدالاحداث با امکانات خاص از قبيل اتاق‌های والدين، تعويض کودک و شيردهی، حمام، تعويض لباس، فرنگی و …، اتاق های شستشوی رنگ و مواد برای غرفه­‌سازان، مسجد، وضوخانه، فرودگاه CIP و…

دیدگاهتان را بنویسید