دانستنی ها

بازارهای وسایل و لوازم خانگی ایران

بازارها و مراکز لوازم خانگی رشت

بازارها و مراکز لوازم خانگی رشت

شهر رشت به عنوان یازدهمین شهر پرجمعیت ایران که در شمال کشور قرار دارد دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است که بازارها و مراکز خرید آن را می توان یکی از این جاذبه های گردشگری به شمار آورد.

ادامه مطلب

بازارها و مراکز لوازم خانگی ارومیه

بازارها و مراکز لوازم خانگی ارومیه

شهر ارومیه به عنوان یک از کلان شهرهای ایران که نزدیک مرز ترکیه قرار دارد بستر مناسبی برای رونق بخشیدن به اقتصاد کشور از طریق واردات و صادرات انواع و اقسام محصولات و کالاها از جمله لوازم خانگی می باشد.

ادامه مطلب

بازارها و مراکز لوازم خانگی شهر همدان

بازارها و مراکز لوازم خانگی شهر همدان

شهر همدان به عنوان یکی از کلان شهرهای ایران که جاذبه های تاریخی و گردشگری زیادی را در خود جای داده بازارها و مراکز خرید بسیاری دارد که به عرضه انواع محصولات و خدمات از جمله لوازم خانه و آشپزخانه می پردازند.

ادامه مطلب

دانستنی ها

تشخیص لوازم و وسایل خانگی اصل از تقلبی

قابلمه های گرانیتی

روش های تشخیص قابلمه های گرانیتی اصل از تقلبی

ظروف گرانیتی که نسل جدیدی از ظروف نچسب هستند و به تازگی وارد بازار لوازم آشپزخانه شده اند به دلیل کیفییت بالا و تنوع و ویژگی های خوبی که دارند طرفداران زیادی پیدا کرده اند و همین امر سبب شده تا برخی سودجویان اقدام به عرضه برخی ظروف تقلبی به جای ظروف گرانیتی اصل در بازار لوازم آشپزخانه داشته باشند. از این رو شناخت کامل این ظروف و ویژگی های آنها می تواند در تشخیص اصل یا تقلبی بودن آنها کمک کند.

ادامه مطلب

راه های تشخیص ظرف استیل اصل از تقلبی | رابیما

راه های تشخیص ظرف استیل اصل از تقلبی

استیل (Steel) نوعی آلیاژ است که از آهن و کربن تشکیل شده است اما اغلب افراد به اشتباه آن را نوعی فلز در نظر می گیرند. استیل به دلیل اینکه ضد زنگ است در ساخت ظروف و لوازم آشپزخانه بسیار کاربرد دارند و شرکت هایی که در این حوزه فعالیت می کنند، توانسته اند ظروف استیل با کیفیتی تولید و وارد بازار کنند.

ادامه مطلب

تشخیص محصولات کرکماز اصل از تقلبی | رابیما

تشخیص محصولات کرکماز اصل از تقلبی

برای تشخیص محصولات کرکماز اصل از تقلبی، به‌ ویژه ظروف استیل کرکماز اصل از تقلبی راه‌ های بسیاری وجود دارد. روش‌هایی که قرار است در این مطلب بخوانید از سوی کادر فنی رابیما مورد تایید واقع شده است و به شما در تشخیص محصول اصل کمک می کند.

ادامه مطلب

دانستنی ها

تقویم نمایشگاه های لوازم خانگی

تقویم نمایشگاه های داخلی لوازم خانگی سال 1402

تقویم نمایشگاه های داخلی لوازم خانگی سال 1402

تقویم نمایشگاه های داخلی لوازم خانگی سال 1402 شامل لیست شهرهای بزرگی است که در آنها فعالین حوزه صنعت و تجارت در امر لوازم خانگی محصولات جدید خود را در این نمایشگاه ها به عرضه نمایش می گذارند و برای رقابت در این حوزه تلاش می کنند.

ادامه مطلب

نمایشگاه های خارجی سال 1402 (2023)

تقویم نمایشگاه های خارجی سال 1402 (2023)

یکی از بزرگترین رویدادهایی که هر ساله در کشورهای مختلف برگزار می شود نمایشگاه های بین المللی است که باعث شکوفایی اقتصادی کشورها در هر حوزه ای می گردد. اطلاع از زمان بندی اجرای این نمایشگا ها از اهمیت زیادی برخوردار است که تقویم نمایشگاه های خارجی سال 1402 (2032)

ادامه مطلب

نمایشگاه های داخلی سال 1402

تقویم نمایشگاه های داخلی در سال 1402 (2023)

دانستن برنامه برگزاری نمایشگاه های بین المللی از طریق تقویم نمایشگاه های داخلی و خارجی به فعالان حوزه های مختلف کاری کمک فراوانی می کند که با شرکت در این نمایشگاه ها بتوانند گام موثری در پیشرفت و توسعه کسب و کار خود بردارند.

ادامه مطلب

دانستنی ها

درباره برندهای وسایل و لوازم خانگی و محصولات آن ها

درباره محصولات و شرکت کاراجا | رابیما

درباره محصولات و شرکت کاراجا

شرکت مشهور کاراجا (Karaca) یکی از کارخانه های معروف کشور ترکیه است که در تولید وسایل آشپزخانه و لوازم خانگی و عرضه آنها در بازار است که به نوعی شرکت مادر برندهای کاراجا هوم، جامبو، ویمار و… محسوب می شود.

ادامه مطلب

درباره محصولات و برند رابیلوکس | رابیما

درباره محصولات و برند رابیلوکس

برند رابیلوکس (Rabilux) یک برند اروپایی انگلیسی است که در حوزه ساخت لوازم خانگی نقش دارد. این شرکت در صدد آن است تا لوازمی در بازار عرضه کند که از بروزترین تکنولوژی ها و منحصربفردترین طراحی ها برخوردار باشند.

ادامه مطلب

دانستنی ها

راهنمای خرید وسایل و لوازم خانگی

راهنمای خرید فلاسک | رابیما

راهنمای خرید فلاسک

فلاسک چیست و چه کاربردی دارد؟ ویژگی های مختلف یک فلاسک چیست؟ فلاسک چند نوع دارد؟ چگونه می توان بهترین و مقرون به صرفه ترین فلاسک را در فروشگاه ها تهیه کرد؟

ادامه مطلب

مضرات استفاده از چای ساز | رابیما

مضرات استفاده از چای ساز

مضرات استفاده از چای ساز برقی چیست؟ آیا مصرف چای هایی که در چای ساز برقی تهیه شده است برای انسان ضرر دارد؟ بهترین و سالم ترین چای ساز های موجود در بازار کدامند؟

ادامه مطلب