به وب سایت تخصصی رابیما خوش آمدید

درباره رابیما و تاریخچه آن بیشتر بدانید

پس از بیش از ۵۰ سال فعالیت در حوزه لوازم و وسایل خانه و آشپزخانه و ساختمان به همراه خدمات نصب و پس از فروش، امکان خرید مستقیم همه این محصولات را بر خط به صورت آنلاین و تخصصی در دسترس شما قرار داده ایم.

با ما در بازار باشید

رابیما در صدد است با ارائه خدمات تجارت الکترونیک برای کالاهای بادوام مصرفی، لوازم الکترونیکی، مصالح ساختمانی و کالاهای عمومی و با استفاده از تجارب بیش از ۵۰ ساله خود در بازارهای سنتی به یکی از برجسته ترین فروشگاه های اینترنتی ایران تبدیل شود.

وب گاه رابیما درنوزدهم آذرماه سال 1401 با هدف بهینه سازی تجربه خرید مشتریان محصولات خانگی، آشپزخانه و تجهیزات ساختمانی آغاز به فعالیت نمود و پا به عرصه بزرگ فروشگاه های اینترنتی نهاد.

هدف اولیه از راه اندازی پلتفرم رابیما، استفاده از بیش از ۵۰ سال تجارب مشتری مداری در زمینه واردات و توزیع وسایل و ملزومات خانه و آشپزخانه و ساختمان و عرضه و فروش این محصولات با برندهای معتبر داخلی و بین‌المللی و ضمانت‌نامه رسمی و قیمت مناسب می‌باشد. لذا به عنوان یکی از پیشگامان حاضر در این صنایع با درنظر گرفتن توانایی و تخصص‌های لازم جهت راهنمایی آن دسته از مشتریانی که علاقمند به بررسی و یا خرید کالاهای منتخب به صورت مستقیم و آنلاین می‌باشند، تصمیم به طراحی و راه اندازی این وب گاه گرفته تا بدینوسیله بتوانیم در مدت زمان کوتاه نسبت به رفع نیازهای هموطنان عزیزمان برای خرید کالاهای اصل و با کیفیت کوشا باشیم.

شایان ذکر است بازار محصولات خانه و آشپزخانه و ساختمان درایران، بازاری سردرگم کننده و مبهم برای بسیاری از مردم به‌ علت وجود برندهای ناشناخته و نامعتبر و عرضه‌ی غیررسمی آن ها در فروشگاه‌های متفرقه و محلی به شمار می‌رود و باعث شده است تا مشتریان به محصولات معتبر و برخوردار از خدمات پس از فروش به آسانی دسترسی نداشته و امکان مقایسه صحیح  و بررسی سهل در هنگام خرید از آن ها سلب گردد.

رابیما محصولات را در یازده دسته ‌بندی اصلی شامل: وسایل آشپزخانه، وسایل سرو و پذیرایی، وسایل دکوری، لوازم خانگی برقی، لوازم دیجیتال و صوتی تصویری، لوازم تهویه، گرمایشی و سرمایشی، وسایل خواب، وسایل شستشو، نظافت و نگهداری، نور و روشنایی ساختمان، تجهیزات الکتریکی ساختمان و وسایل و یراق آلات ساختمان ارائه می نماید که هر کدام از زیرمجموعه‌های مرتبط برخوردار هستند.

پیگیر رابیما در شبکه های اجتماعی شوید
20
برند ویژه
7000
مدل محصول
11
انبار و هاب ارسال در کشور
6
شعبه حضوری
11
گروه کالایی
45
نفر اعضای تیم

تبدیل خواسته شما به واقعیت

هدف اولیه از راه اندازی وب گاه رابیما، استفاده از تجارب مشتری مداری در زمینه واردات و توزیع کالاهای اساسی مربوط به ظروف آشپزخانه و تجهیزات ساختمانی می‌باشد، لذا به عنوان یکی از پیشگامان حاضر در این رشته ها با درنظر گرفتن توانایی و تخصص‌های لازم جهت راهنمایی آن دسته از مشتریانی که علاقمند به بررسی و یا خرید کالاهای منتخب به صورت آنلاین می‌باشند، تصمیم به طراحی و راه اندازی این وب گاه گرفته تا بدینوسیله بتوانیم در مدت زمان کوتاه نسبت به رفع نیازهای هموطنان عزیزمان برای خرید کالاهای اصل و با کیفیت به صورت مستقیم کوشا باشیم.

برتری ها، مزیت ها و ارزش ها

original

اصالت

 

رابیما فقط محصولات اصل و برند می فروشد

privacy

اعتماد

 

رابیما محصولات دست اول را با قیمت صحیح می فروشد

tablet

عملکرد

 

رابیما محصولات سالم را با ضمانتنامه معتبر شرکت های همکار می فروشد

email

نوآوری

 

رابیما با خدمات منحصر به فرد خود شما را نوآورانه حمایت می کند

شعب حضوری در بازارهای وسایل و لوازم خانگی

محصولات را در شعب رابیما از نزدیک ببینید و مقایسه کنید

شایان ذکر است بازار محصولات خانه و آشپزخانه و ساختمان در ایران، بازاری سردرگم کننده و مبهم برای بسیاری از مردم به‌ علت وجود برندهای ناشناخته و نامعتبر و عرضه‌ی غیررسمی آن ها در فروشگاه‌های متفرقه و محلی به شمار می‌رود و باعث شده است تا مشتریان به محصولات معتبر و برخوردار از خدمات پس از فروش به آسانی دسترسی نداشته و امکان مقایسه صحیح و بررسی سهل در هنگام خرید از آن ها سلب گردد.
پخش ویدیو

بازار لوازم آشپزخانه ایران - میدان شوش

نمایش ویدیو درباره تیمچه حاجب الدوله مرکز خرید لوازم خانگی

تیمچه حاجب الدوله - بازار بزرگ تهران

با رابیما در بازار باشید

شعب حضوری

رابیما دارای 6 شعبه‌ی حضوری در شهر تهران است که فقط برخی از کالاهای برندهای ویژه همکار در آن ها موجود است و بزودی با گشایش شعب جدید، امکان خرید حضوری در دیگر نقاط کشور را نیز فراهم خواهد کرد. امکان خرید غیرحضوری در سراسر کشور نیز از طریق فروشگاه اینترنتی Rabima.com فراهم شده است.

تهران - بازار شوش

میدان شوش، خیابان صابونیان، پلاک 70 (مجتمع الماس بلورین)، طبقه چهارم، شماره 1040

تلفن : 55089500 - 021

هر روز، بغیر از جمعه‌ها و تعطیلات، از ۱۰ صبح تا ۱۷ عصر

تهران - بازار شوش

میدان شوش، خیابان صابونیان، پلاک 70 (مجتمع الماس بلورین)، شماره های 10 و 12

تلفن : 55337955 - 021

هر روز، حتی جمعه‌ها و تعطیلات، از ۱۰ صبح تا ۱۹ عصر

تهران - بازار شوش

میدان شوش، خیابان صابونیان، خیابان دشتبان زاده، مجتمع نور، طبقه همکف، شماره های 337 و 338

تلفن : 55183001 - 021

هر روز، حتی جمعه‌ها و تعطیلات، از ۱۰ صبح تا ۱۷ عصر

تهران - بازار شوش

میدان شوش، خیابان صابونیان، خیابان دشتبان زاده، مجتمع نور، طبقه همکف، شماره های 213 و 315

تلفن : 55470057 - 021

هر روز، حتی جمعه‌ها و تعطیلات، از ۱۰ صبح تا ۱۷ عصر

تهران - بازار بزرگ

خیابان پانزده خرداد، بازار، تیمچه حاجب الدوله، دالان اول، شماره 89 و 91

تلفن : 55623787 - 021

هر روز، بغیر از جمعه‌ها و تعطیلات، از ۱۰ صبح تا ۱۷ عصر

تهران - بازار آرین

بزرگراه آزادگان، خیابان رجایی جنوبی، مجتمع آرین، شماره 160

تلفن : 40555479 - 021

هر روز، حتی جمعه‌ها و تعطیلات، از ۱۰ صبح تا ۱۹ عصر