ما تبلیغات مبتنی بر علاقه را برای نمایش ویژگی‌ها، محصولات و خدماتی که ممکن است مورد علاقه شما باشد نشان می‌دهیم.

تبلیغات مبتنی بر علاقه گاهی اوقات به عنوان تبلیغات شخصی یا هدفمند شناخته می شود.

1. از چه نوع اطلاعاتی برای نمایش تبلیغات مبتنی بر علاقه استفاده می کنیم؟

برای ارائه تبلیغات مبتنی بر علاقه به شما، از اطلاعاتی مانند تعاملات شما با محتوا، خدمات یا سایت‌های رابیما استفاده می‌کنیم. ما از اطلاعاتی که به خودی خود شما را شناسایی می کند، مانند نام یا آدرس ایمیل، برای ارائه تبلیغات مبتنی بر علاقه استفاده نمی کنیم.

همانطور که در صنعت تبلیغات معمول است، از کوکی‌ها، پیکسل‌ها و سایر فناوری‌ها (مجموعاً «کوکی‌ها») استفاده می‌کنیم، که ما را قادر می‌سازد اثربخشی تبلیغات مبتنی بر علاقه را که به شما نشان می‌دهیم با اندازه‌گیری روی تبلیغات کلیک یا مشاهده شده درک کنیم و تبلیغات مفیدتر و مرتبط تری را در اختیار شما قرار دهد. به عنوان مثال، اگر می‌دانیم چه تبلیغاتی به مرورگر شما نشان داده می‌شوند، می‌توانیم مراقب باشیم که تبلیغات یکسان را مکررا نشان ندهیم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع اطلاعاتی که جمع آوری می کنیم، به اطلاعیه حریم خصوصی ما مراجعه کنید.

2. چگونه با اشخاص ثالث کار می کنیم تا تبلیغات مبتنی بر علاقه را به شما نشان دهیم؟

ما با اشخاص ثالث، مانند تبلیغ‌کنندگان، ناشران، شبکه‌های رسانه‌های اجتماعی، موتورهای جستجو، شرکت‌های ارائه‌دهنده تبلیغات و شرکت‌های تبلیغاتی که از طرف آن‌ها کار می‌کنند، کار می‌کنیم تا ارتباط آگهی‌هایی را که ارائه می‌دهیم بهبود ببخشیم. در ارائه تبلیغات مبتنی بر علاقه به شما، تعاملات شما در سایت‌های غیروابسته را با اطلاعاتی که به خودی خود شما را شناسایی می‌کند، مانند نام یا آدرس ایمیل مرتبط نمی‌کنیم، و چنین اطلاعاتی را به تبلیغ‌کنندگان یا سایت‌های شخص ثالثی که نمایش می‌دهند ارائه نمی‌کنیم. تبلیغات مبتنی بر علاقه ما تبلیغ‌کنندگان و سایر اشخاص ثالث ممکن است تصور کنند کاربرانی که با یک آگهی یا محتوای مبتنی بر علاقه تعامل دارند یا روی آن کلیک می‌کنند، بخشی از گروهی هستند که آگهی یا محتوا به سمت آن هدایت می‌شود (به عنوان مثال، کاربران در یک منطقه جغرافیایی خاص).

تبلیغ‌کنندگان شخص ثالث یا شرکت‌های تبلیغاتی که از جانب آن ها کار می‌کنند، گاهی اوقات از کوکی‌ها در فرآیند ارائه محتوا، از جمله تبلیغات، مستقیماً به مرورگر یا دستگاه شما استفاده می‌کنند و ممکن است در صورت وقوع این اتفاق، به‌طور خودکار یک آدرس IP دریافت کنند. همچنین ممکن است از کوکی‌ها برای اندازه‌گیری اثربخشی تبلیغات خود، نشان دادن محتوای تبلیغاتی مرتبط‌تر به شما و انجام خدمات از طرف رابیما استفاده کنند. برای اطلاعات در مورد نحوه کنترل و حذف کوکی ها (از جمله کوکی های شخص ثالث) لطفاً از اطلاعیه کوکی های ما دیدن کنید.

3. ترجیحات تبلیغاتی

رابیما انتخاب هایی را در مورد دریافت تبلیغات مبتنی بر علاقه از ما به شما ارائه می دهد. شما می توانید انتخاب کنید که تبلیغات مبتنی بر علاقه از رابیما دریافت نکنید. شما همچنان تبلیغاتی را خواهید دید اما بر اساس علایق شما نخواهد بود.

برای اطلاع از شیوه‌های تبلیغاتی وب‌سایت‌ها و خدمات ارائه شده توسط سایر برندهای ویژه همکار رابیما، لطفاً خط‌مشی‌های تبلیغات مبتنی بر علاقه و سایر اعلامیه‌های آن ها را مرور کنید.